trikolora

Má zaměstnanec nárok na náhradu za opotřebení soukromého notebooku užitého k plnění pracovních úkolů při práci z domova?

Ano, za předpokladu, že toto bylo s Vámi se zaměstnavatelem sjednáno, nebo stanoví-li tak vnitřní předpis (dle § 190 ZP).

25.3.2020


Nenašli jste co hledáte? Zeptejte se nás.

Zeptejte se

Partneři projektu

potravinarska-komora-logo
peyton-legal-logo
smartly-logo
babacek-logo